O mnie

Witam! 
Chciałaby powiedzieć tutaj kilka słów o sobie, więc jeśli jeszcze się nie zanudziliście zapraszam do przeczytania :)

Ten blog jest moim pierwszym "dzieckiem", a założyłam go by móc szczerze, bez skrępowania wyrażać własne zdanie i poglądy na temat różnych książek. Zacznę jednak od samego początku. Mam na imię Gosia. Ci którzy mnie nie znają, powiedzieli by pewnie, że jestem typową szarą myszką, jednak nie wiedzą jak bardzo by się pomylili.  Powieści, historie i opowiadania są moim światem do którego uciekam od szarej, codziennej  rzeczywistości. Zawdzięczam książkom drugie życie, nieskrępowane i wolne od wszelkich granic. Nie którzy nazywają je wyobraźnią, ale dla mnie jest czymś o wiele więcej.
 Myślę, że świat nie jest czarny lub biały, jest pełen szarości, i to od nas samych zależy jaki odcień widzimy. W życiu staram się niczego nie żałować i postępować tak aby nie krzywdzić innych.
Uwielbiam oglądać filmy, zarówno dramaty, np. Niezniszczalni, Stowarzyszenie umarłych poetów,  jak i komedie. Co mogę jeszcze powiedzieć? Jedynie to, że najlepiej mnie poznacie, kiedy przeczytacie moje opinie i recenzje. Bo to one najwięcej o mnie mówią.
Niestety, z powodu chronicznego braku czasu, jestem zmuszona dodawać raczej krótkie opinię, więc proszę o wyrozumiałość. Nowa szkoła, dużo obowiązków... wybaczcie. :) 

Jak już pewnie wywnioskowaliście z tytułu bloga, książki są dla mnie również wartościowym dziełami sztuki, bo każda zasługuje na szacunek i jest na swój sposób wyjątkowa. Wszyscy możemy coś przeczytać, ale większym wyzwaniem jest zrozumieć co się czyta i umieć to przeżywać.


Ja na lubimyczytac.pl

Jeśli dotarłeś aż tutaj to bardzo dziękuję :)
Proszę pozostaw po sobie ślad np. w postaci komentarza, a na pewno odwiedzę Twoją stronę i odwdzięczę się tym samym.
Zapraszam do  wygłaszanie swojej opinii na moim blogu, komentowania, krytykowania... Będę przynajmniej miała pewność, że czytacie to co tu publikuję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz